Wózek elektryczny Miniflex SitRite

Miniflex SitRite
Brak na stanie

Miniflex SitRite to elektryczny wózek inwalidzki o minimalnym wymiarze zewnętrznym, wyposażony w zaawansowany zestaw fotela roboczego, który został opracowany wraz z ergonomikami i siedzącymi ekspertami.

Miniflex SitRite to elektryczny wózek inwalidzki o minimalnym wymiarze zewnętrznym, wyposażony w zaawansowany zestaw fotela roboczego, który został opracowany wraz z ergonomikami i siedzącymi ekspertami. Wielu klientów szczególnie docenia prostą i niezawodną konstrukcję Miniflex, ze swoją zwinnością i małym formatem. Miniflex napędza przednie koła, a nieco większe koła napędowe ułatwiają przekraczanie progów, a niewielki rozmiar Miniflex sprawia, że ​​jesteś blisko stołów lub przestrzeni roboczych. Tylne tylne koła sprawiają, że wózek inwalidzki zawsze styka się z podłogą.

W tym modelu istnieje system Sit Sit, który spełnia potrzeby użytkowników, którzy potrzebują miejsca, które zapewnia więcej. SitRite został zaprojektowany, aby zapewnić dodatkowe wsparcie i komfort. Stabilna pozycja siedząca zapewnia większą wytrzymałość siedzenia i zoptymalizowaną zdolność używania ramion i głowy.

Klasa
A
Waga
56 kg
Obciążenie maksymalne
150 kg
Długość podwozia
73 cm
Zakres elektrycznej regulacji wysokości siedziska
47-65 cm +5 cm
53-78 cm +5 cm
Szerokość podwozia
60 cm
Maksymalny zasięg
15 km
Prędkość maksymalna
4 km/h
Wysokość przeszkód
3 cm
Promień skrętu
120 cm
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji