Eurovema Mobility AB jest częścią grupy Weland, która charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem inwestycji oraz chęcią ciągłego doskonalenia i rozwoju. Weland AB to firma rodzinna o płaskiej strukturze organizacyjnej, która zapewnia szybkie ścieżki decyzyjne.

Eurovema Mobility opracowuje, produkuje i sprzedaje pomoce techniczne dla swoich trzech marek: Euroflex dla ergonomicznych krzeseł do pracy i wózków inwalidzkich  z napędem elektrycznym, Alvema dla wózków dziecięcych oraz Volaris dla rollatorów. Produkty są produkowane w Szwecji, w naszych własnych zakładach w Gislaved.

Nasza koncepcja biznesowa: "Dzięki zaangażowanym pracownikom tworzymy mobilność i ergonomiczne pomoce, które zapewniają więcej pod względem funkcji, projektu i jakości dla użytkowników w każdym wieku."

Naszym celem jest poprawa siedzenia i mobilności dla osób w każdym wieku ze specjalnymi potrzebami. Staramy się wytwarzać produkty o bardzo wysokiej jakości i wymagamy od naszych dostawców, aby w miarę możliwości korzystali z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Nasze marki

Nasze marki Euroflex, Alvema i Volaris oferują mobilność wszystkim - od dzieci po dorosłych i seniorów - z wieloma możliwościami indywidualnej adaptacji. Perspektywa zrównoważonego rozwoju Eurovema obejmuje zarówno ludzi, jak i środowisko, i stale staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko na wszystkich etapach. Przyjmowanie odpowiedzialności i troska idą w parze.

Euroflex oferuje szeroką gamę krzeseł roboczych i elektrycznych wózków inwalidzkich do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Krzesła są opracowywane i wytwarzane przez Eurovema w Szwecji i mogą być dostosowane lub specjalnie dostosowane do potrzeb i życzeń użytkownika. W połączeniu z naszym systemem siedzeń Euroflex zapewnia optymalną mobilność, ergonomię i wygodę.

Systemy siedzeń dla komfortu i ergonomii

Długie siedzenie na krześle powoduje duże obciążenie ciała i stawia wysokie wymagania dotyczące ergonomii siedziska. Różne systemy siedzisk Eurovema zostały opracowane, aby zapewnić dobry poziom komfortu i zmniejszyć ryzyko obrażeń. Nasze systemy siedzisk, które są połączone z naszymi krzesełkami i wózkami, spełniają wiele różnych potrzeb i mogą, między innymi, rekompensować niepełnosprawność fizyczną. Nasze systemy siedzisk są dostępne w kilku rozmiarach i modelach. Szeroki program akcesoriów umożliwia indywidualną adaptację dla wygody i bezpieczeństwa. Oczywiście każdy jest wyjątkowy, ale ilustracja po lewej daje dobre wyobrażenie o tym, który system siedzisk jest odpowiedni dla różnych rodzajów niepełnosprawności.

Alvema to nasz doceniany wkład pomocy technicznych dla dzieci i młodzieży. Elastyczne, kompaktowe wózki spacerowe i urządzenia ułatwiające chodzenie dzięki inteligentnym funkcjom i wysokim poziomom bezpieczeństwa, które ułatwiają życie. Oferta obejmuje również kilka modeli testowanych kolizyjnie. Wszystkie nasze produkty są opracowywane i wytwarzane przez Eurovema w Szwecji i mogą być dostosowane do potrzeb użytkownika.

Volaris jest kompletną serią rollatorów i zawiera wszystko, od małych, elastycznych walizek podróżnych po chodziki dla dzieci, a także rozwiązania zewnętrzne i wytrzymałe rollatory dla użytkowników o specjalnych potrzebach. Wszystkie modele charakteryzują się bardzo wysokim poziomem komfortu, z doskonałą sterownością i zwrotnością. Volaris jest opracowywany i produkowany przez Eurovema w Szwecji zgodnie z obowiązującymi standardami.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji