• Nowość

Chodzik rehabilitacyjny balkonik podpórka Volaris Patrol XL do 150 kg!

Volaris Patrol XL
Natychmiastowa wysyłka
1 350,00 zł
Brutto Natychmiastowa wysyłka

VOLARIS PATROL XL

Patrol XL ma wszystkie funkcje, takie jak Patrol. Stabilny rollator z czterema dużymi kołami. Różnica w stosunku do Patrol polega na tym, że siedzisko jest wyjątkowo szerokie - 49 cm. Waga użytkownika do maksymalnie 160 kg.

Dofinansowanie PCPR /MOPS /PFRON

Volaris Patrol XL. Bezpieczny dla osób o większych gabarytach, wyposażony w duże koła.

Patrol XL zawiera wszystkie funkcje, takie jak Patrol, ale jest wyposażony w siedzisko o szerokości 49 cm. Waga użytkownika Patrol XL wynosi do 160 kg, odpowiednia dla wysokości użytkowników od 150 do 210 cm. Rolattor XL występuje również w niskiej wersji, przeznaczony dla użytkowników o wysokości od 140 do 190 cm, maksymalna waga użytkownika 160 kg.

Patrol XL to solidny Rollator z czterema dużymi, masywnymi kołami, które pomogą ci dostać się na zewnątrz, gdzie powierzchnia jest nierówna. Gdy Rollator nie jest używany, można go łatwo złożyć, aby zajmował mniej miejsca. Siedzisko i uchwyty można z łatwością regulować w pionie. Dzięki temu Patrol XL może być wykorzystany przez wielu użytkowników, co zapewnia również korzyści logistyczne. Rękojeść rollatora może zostać wyposażona w różne uchwyty, zarówno anatomiczne, jak i cylindryczne.

Patrol XL ma nową opatentowaną funkcję hamowania (VABS). Hamulec składa się z "inteligentnego" układu zawieszenia. Zarówno hamulce jazdy, jak i postojowe są łatwo dostępne i przyczyniają się do bezpiecznego hamowania.

Rollator może być wyposażony w różne akcesoria, które najlepiej odpowiadają potrzebom użytkownika.

Patrol XL jest również dostępny w niższym wariancie. Spójrz poniżej na Specyfikację Techniczną dla Patrol XL Low.

Patrol XL jest produkowany w Szwecji z materiałów nadających się do recyklingu. Zarówno konstrukcja, jak i design są opatentowane. Rollator został opracowany zgodnie ze standardem dla chodzików, pomocy do chodzenia, PN-EN ISO 11199-2:2005

Warianty: standardowe i niskie

Kolory: anodyzowane aluminium

Rozmiar kół
26 x 3.4 cm
Szerokość siedziska
47 cm
Wysokość
82 - 107 cm
Szerokość
65 cm
Wysokość siedziska
52 - 66 cm
Długość
84 cm
Szerokość po złożeniu
29 cm
Waga
9.3 kg
Obciążenie maksymalne
160 kg
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji