• Nowość

Chodzik rehabilitacyjny balkonik składany dla dzieci Volaris Kid

Volaris Kid
Produkt na zamówienie. Czas realizacji 14 dni roboczych.
1 290,00 zł
Brutto

Kid to bezpieczny chodzik dziecięcy! Jest dobrze wyważony i ma dużą przestrzeń między tylnymi kołami, szczególnie zalecany dla dzieci z ortezami lub szerokim chodem.

Dofinansowanie PCPR /MOPS /PFRON

Kid to lekki i zwrotny chodzik dla dzieci.

Kid to bezpieczny rollator dziecięcy! Jest dobrze wyważony i ma dużą przestrzeń między tylnymi kołami, szczególnie zalecany dla dzieci z ortezami lub szerokim chodem. Ręczne hamulce są łatwe w użyciu i zapewniają dziecku większe bezpieczeństwo. Uchwyty są miękkie i zapewniają dobrą przyczepność, dostępne w kilku kolorowych wersjach. Hamulec postojowy montowany jest standardowo.

Dzięki ramie Comfort Frame (TM) poruszanie na nim jest miękkie i łagodne. Chodzik z łatwością pokonuje progi i dywaniki. Urządzenie można łatwo i szybko złożyć.
Uchwyty można łatwo dostosować do preferencji kolorystycznej dziecka. Przewody hamulcowe schowane są w ramie co oznacza to, że nie ma wiszących kabli, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla dziecka.

Kid ma nową opatentowaną funkcję hamowania (VABS). Hamulec składa się z "inteligentnego" układu zawieszenia. Zarówno hamulce jazdy, jak i postojowe są ergonomicznie zaprojektowane i łatwo dostępne, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. Rollator jest wykonany w Szwecji z materiału nadającego się do recyklingu. Zarówno konstrukcja, jak i design są opatentowane. Chodzik został opracowany zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi chodzenia, ISO 11199-2: 2005.

Oferujemy duży program akcesoriów.

Warianty: standardowe.
Kolory: anodyzowane aluminium.

Rozmiar kół
15 x 3.2 cm
Szerokość siedziska
36 cm
Wysokość
58 - 70 cm
Szerokość
53 cm
Wysokość siedziska
42 cm
Długość
62 cm
Szerokość po złożeniu
27 cm
Waga
6.5 kg
Obciążenie maksymalne
80 kg
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji